Pod hasłem Czytaj i baw się zapraszamy na Targi Książki dla Dzieci


www.dzieci.targi.krakow.pl
Zapraszamy

Wydłużamy Dzień Dziecka do niedzieli 5 czerwca!

Sprawdź, co w literaturze dla dzieci piszczy. Spotkaj ulubionych pisarzy i ilustratorów. Weź udział w warsztatach, seminariach, konkursach. Obejrzyj przepiękne wystawy.

Przekonaj się, że literatura dla najmłodszych to świat świetnych treści i przepięknych ilustracji! Świetnie się baw!


Targi Książki dla Dzieci to:

najlepsze wydawnictwa

najciekawsze magazyny dla dzieci i rodziców

najładniejsze zabawki i gry

świetny program towarzyszący...

...i my...

Niedziela u Decjusza. Miłosz, zabawy ze słowem

5 czerwca 2011, od godz. 11.00 do 16.00
Zapraszamy www.villa.org.pl

Plener artystyczno-edukacyjny organizowany z okazji Dnia Dziecka. Tematem wiodącym będzie życie i twórczość Czesława Miłosza.

Przez cały dzień na estradzie plenerowej będą odbywały się konkursy oraz występy zespołów dziecięcych i młodzieżowych a także artystów scen polskich. Na uczestników czekają także całodzienne atrakcje: gry i zabawy przy stanowiskach edukacyjnych.


w górę

What To Do About Your Brain-Injured Child

18-22 lipca 2011, Piza, Włochy
Zapraszamy www.iahp.org

Intenstywny 5-cio dniowy kurs mówiący o każdym aspekcie uszkodzenia mózgu w różnym stopniu, zawierający informacje jak postępować z chorym dzieckiem

Kursy są prowadzone również w Filadelfii, Japonii i Meksyku.

w górę

Targi Przedszkolaka w Krakowie

24-25 września 2011
Zapraszamy http://www.targiprzedszkolaka.pl

Targi Przedszkolaka to przede wszystkim dwa dni świetnej rodzinnej zabawy. W tym roku nie będzie inaczej - przed nami kolejny weekend z zabawą i edukacją dla całej Rodziny!

Zapraszamy więc Was - Drodzy Rodzice i Was - Dzieciaki - spędźcie z nami wrześniowy weekend. Czekać będzie na Was mnóstwo atrakcji!


w górę

Targi Przedszkolaka w Gdańsku

20-23 października 2011
Zapraszamy http://www.targiprzedszkolaka.pl

Targi Przedszkolaka to przede wszystkim dwa dni świetnej rodzinnej zabawy. W tym roku nie będzie inaczej - przed nami kolejny weekend z zabawą i edukacją dla całej Rodziny!

Zapraszamy więc Was - Drodzy Rodzice i Was - Dzieciaki - spędźcie z nami wrześniowy weekend. Czekać będzie na Was mnóstwo atrakcji!


w górę

Targi Książki w Katowicach
Książka jest jak ogród noszony w kieszeni

20 - 23 października 2011
Zapraszamy http://www.exposilesia.pl/kalendarz/pl/

W dniach od 20 do 23 października 2011 roku, w hali SPODEK odbędą się Targi Książki w Katowicach. Jest to wspólne przedsięwzięcie Miasta Katowice, Uniwersytetu Śląskiego oraz Expo Silesia. W październiku 2011 roku śląska aglomeracja zmieni się w tętniący życiem ogród książki, a atrakcyjny program aktywnego uczestnictwa przyprowadzi do katowickiego „Spodka" wielotysięczną rzeszę mieszkańców regionu. Targi Książki w Katowicach to prawdziwy festiwal kultury, godny miasta – Kandydata na Europejską Stolicę Kultury 2016!


Targi Książek w Katowicach to:

największe w regionie spotkanie z nowościami wydawniczymi

możliwość poznania ulubionych pisarzy oraz osób świata kultury

ogromny kiermasz książek po przystępnych cenach/p>

konferencje, happeningi, konkursy i spotkania

CAŁE MIASTO W KSIĄŻKACH

w górę

Pakiet pierwszy

metoda Domana - Etap I i II

pojedyncze słowa oraz wyrażenia dwuwyrazowe, nadruk czerwony, czcionka z 80 mm zmniejsza się do 50 mm. Poznane w tych etapach wyrazy będą utrwalane poprzez liczne powtórzenia w kolejnych etapach

Pakiet drugi

metoda Domana - Etap III i IV

wyrażenia dwuwyrazowe i proste zdania, nadruk od czerwonego stopniowo zmienia się na czarny, czcionka wielkości 50 mm zmniejszana jest do 20 mm. Zakres słownictwa Pakietu 2 bazuje na wyrazach poznanych w etapie I i II Pakietu 1 i jest nadal rozbudowywany

Matematyka

metoda Domana - matematyka

karty z nadrukowanymi kropkami o średnicy 19mm, na odwrocie kart nadrukowano liczbę odpowiadającą liczbie kropek danej karty wraz z 20 działaniami o wzrastającej trudności, wynik działań zgodny z numerem karty i ilością kropek