Targi Książka dla Dzieci i Młodzieży

3–5 lutego 2012, Poznań
www.targiksiazki.pl
Zapraszamy

Czy może być coś ciekawszego od dobrej i pięknie ilustrowanej książki? Tysiące wartościowych książek, a oprócz tego spotkania z autorami, wydawcami i ilustratorami, premiery wydawnicze, warsztaty, spektakle, wystawy i konkursy dla dzieci. Te i wiele innych atrakcji czeka na zwiedzających podczas XI edycji Poznańskich Spotkań Targowych – Książka dla Dzieci i Młodzieży, które odbędą się w dniach 3-5 lutego 2012 roku.


Międzynarodowe Targi „Świat Dziecka”

25–26 luty 2012, Warszawa
www.targiswiatdziecka.pl/
Zapraszamy

Głównym założeniem targów „Świat Dziecka” jest zgromadzenie w jednym miejscu producentów, hurtowników, dystrybutorów i instytucji związanych z branżą dziecięcą w celu przedstawienia najnowszych trendów i produktów. Zostanie pokazana obszerna propozycja produktów z takich branż jak: odzież i obuwie; odżywianie; zdrowie; kobiety w ciąży; pielęgnacja i higiena niemowląt i dzieci; sprzęt dla niemowląt i dzieci; sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci i młodzieży; mebli dziecinnych i wyposażenia; bezpieczeństwa; zabawek dziecięcych; edukacji; wczasów, obozów, kolonii, podróży; chrzcin i komunii i wielu innych.


Fotorelacja z targów:


w górę

Szkolenie dla rodziców dzieci z autyzmem

10 marzec 2012, Warszawa
plakat z danymi i planem szkolenia
Centrum Terapii Promitis

Informacja przekazana przez Panią Annę Skrzecz: „W dniu 10 marca 2012 odbędzie się szkolenie dla terapeutów, a przede wszystkim dla rodziców dzieci z autyzmem, w sprawie leczenia biomedycznego, stosowania odpowiednich diet, terapii i pozyskiwania środków na leczenie. 5 lat temu zaczynając walkę z autyzmem Kubusia, mogłam tylko marzyć o takim szkoleniu. Byłabym przeszczęśliwa, gdyby ktoś w ciągu jednego dnia dał mi wykład na temat tego co jest ważne, co robić i jak nie popełniać błędów. A tak, musieliśmy sami do tego dojść metodą prób i błędów. Nie muszę mówić, że im wcześniej zacznie się działać – tym lepsze efekty można osiągnąć. Dlatego też zachęcam, abyście przekazali tę informację do osób, które mają dzieci z autyzmem i ze spektrum, bądź podejrzenie autyzmu oraz wszystkich osób zainteresowanych tematem. Na stronie Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" także można znaleźć odpowiednie informacje: http://dzieciom.pl/fundacja-ogloszenia.html,320,1Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka

4 marzec 2012, Kielce
http://www.targikielce.pl
Zapraszamy

W tym roku targi CZAS DZIECKA zostały podzielone na trzy dni targowe: pierwsze dwa dni skierowane są do producentów, importerów, hurtowni, a ostatni dzień otwarty jest dla zwiedzających spoza branży - przedstawicieli przedszkoli, żłobków, portali internetowych oraz rodziców i dzieci. Poza ekspozycją produktów na stoiskach odbędą się szkolenia, prezentacje firm, konferencje oraz forum branżowe poświęcone między innymi przemysłowi gier i zabawek.


Fotorelacja z targów:w górę

Targi Moje Dziecko - Mamo nadchodzę!

24–25 marzec 2012, Gdańsk
www.multiexpo.pl/start/targi-moje-dziecko
Zapraszamy

Firma MultiExpo Sp. z o.o. organizator Targów Moje Dziecko – największej imprezy w branży dziecięcej serdecznie zaprasza do udziału w wydarzeniach, organizowanych w 2012 roku.Targi Moje Dziecko - Mamo nadchodzę!

21–22 kwiecień 2012, Kraków
www.multiexpo.pl/start/targi-moje-dziecko
Zapraszamy

Firma MultiExpo Sp. z o.o. organizator Targów Moje Dziecko – największej imprezy w branży dziecięcej serdecznie zaprasza do udziału w wydarzeniach, organizowanych w 2012 roku.Targi Moje Dziecko

26–27 maj 2012, Poznań
www.multiexpo.pl/start/targi-moje-dziecko
Zapraszamy

Firma MultiExpo Sp. z o.o. organizator Targów Moje Dziecko – największej imprezy w branży dziecięcej serdecznie zaprasza do udziału w wydarzeniach, organizowanych w 2012 roku.


w górę

Targi Książki dla Dzieci

1–3 czerwiec 2012, Kraków
www.targiksiazkidladzieci.pl
Zapraszamy

W 2012 r. Dzień Dziecka potrwa wyjątkowo trzy dni! Sprawcą przyjemnego zamieszania są Targi w Krakowie, które po raz drugi zorganizują Targi Książki dla Dzieci. Od 1 do 3 czerwca 2012 r. czołowe polskie wydawnictwa przybliżą najmłodszym świat literatury, umożliwią spotkanie z ulubionymi pisarzami, sławnymi ilustratorami, ale przede wszystkim pokażą, że czytanie to fascynująca przygoda. Premierowa edycja Targów w opinii wystawców i zwiedzających zakończyła się ogromnym sukcesem! Odwiedziło ją ponad 10 000 dzieci oraz ich rodziców i opiekunów.


w górę

What To Do About Your Brain-Injured Child

23–27 czerwiec 2012, Włochy
www.targiksiazkidladzieci.pl
Zapraszamy

Registrar: Alessandra Bettini
Via delle Colline di Lari 6
56043 Fauglia (PI)
Tel. (39)-050-650237
Fax: (39)-050-659081
Email: info@irpue.it or registrareurope@iahp.org


w górę

Targi Moje Dziecko

24–26 sierpień 2012, Warszawa
http://www.multiexpo.pl/start/targi-moje-dziecko
Zapraszamy

Firma MultiExpo Sp. z o.o. organizator Targów Moje Dziecko – największej imprezy w branży dziecięcej serdecznie zaprasza do udziału w wydarzeniach, organizowanych w 2012 roku.


w górę

Targi Rodzinne w Warszawie

17–18 listopad 2012, Warszawa
http://targirodzinne.pl
Zapraszamy

Główną ofertę targów stanowić będzie szeroka gama produktów i usług dedykowanych dzieciom w różnym wieku, umilających im każdy dzień w przedszkolu, szkole, domu i każdą zabawę.


Fotorelacja z targów:w górę


Pakiet pierwszy

metoda Domana - Etap I i II

pojedyncze słowa oraz wyrażenia dwuwyrazowe, nadruk czerwony, czcionka z 80 mm zmniejsza się do 50 mm. Poznane w tych etapach wyrazy będą utrwalane poprzez liczne powtórzenia w kolejnych etapach

Pakiet drugi

metoda Domana - Etap III i IV

wyrażenia dwuwyrazowe i proste zdania, nadruk od czerwonego stopniowo zmienia się na czarny, czcionka wielkości 50 mm zmniejszana jest do 20 mm. Zakres słownictwa Pakietu 2 bazuje na wyrazach poznanych w etapie I i II Pakietu 1 i jest nadal rozbudowywany

Matematyka

metoda Domana - matematyka

karty z nadrukowanymi kropkami o średnicy 19mm, na odwrocie kart nadrukowano liczbę odpowiadającą liczbie kropek danej karty wraz z 20 działaniami o wzrastającej trudności, wynik działań zgodny z numerem karty i ilością kropek